Sicilya >
Mandra Capreria
Mandra Capreria otelleri ve daireleri, Mandra Capreria'deki tüm konaklama tesisleri
Casa Vacanze Oasi Verde
Ss 113 Km 234,800, Mandra Capreria, İtalya
Teras ve yüzme havuzuna sahip Casa Vacanze Oasi Verde Mandra Capreria, Grotta Mazzamuto'a 25 dakikalık yürüme mesafesindedir. Santuario Diocesano Madonna della Milicia, Casa Vacanze Oasi Verde'den 3…
Villa Angel
Contrada Vucca Vanella, 1A, Mandra Capreria, İtalya
Konforlu Villa Angel Mandra Capreria, Parrocchia Santa Petronilla'den 5 km mesafede yer alan 4 yıldızlı konaklama tesisidir. Tesis genelinde WiFi bulunur.
başlangıç fiyatı
349 USD
gecelik fiyat
Dormo Da Lia Borgo San Nicola Otel
34 Via Case Nuove, Mandra Capreria, İtalya
Dormo Da Lia Borgo San Nicola Otel Mandra Capreria, Riserva naturale orientata Pizzo Cane'den yaklaşık 2 km mesafede, teras ile 3 yıldızlı konaklama tesisidir.
Villa Alba
Via Chiesazza - Sperone XIII, Mandra Capreria, İtalya
Duca di Salaparuta S.P.A'den 5 km uzaklıkta yer alan Villa Alba Mandra Capreria, misafirlerine 24-saat güvenlik, emanet bagaj hizmeti sunar.
Mandra Capreria'deki önerilen oteller
Daha fazla göster + Daha az -
- Villa Carmen
- Villa Belorizzonte - Relax & Sea
- Villa Spera
- Private Villa, Sun & Pool
- Villa Giacoma Hot Tub And Garden
- Noravilla Con Piscina Fra Mare E Montagne
- Casa Vacanze Ginevra
- Villa Tourig Beach
- Milicia Apartment
- Casa Vacanze Dafne
- Terrazze Verdemare - Private Shore
- Trabia Casa Bianca A Villa
- Casa Vacanze La Dolce Vita
- Red Luxury In Borgo Guardiola Near Cefalu
- Torrenormanna Prestige House Near Cefalu
- Villa Gioele - Pool & Relax
- Casa Giuseppa Daire
- Villa Ulivo Rovetto
- Stunning Home In Torre Colonna-Sperone
- Casa Antonio Daire
- Casa Sardina Daire
- Ombelico Di Venerevilla
- Family Villa With Sea View In Torre Colonna-Sperone
- Sperone Otel
- Casa Vacanza Altavilla Milicia
- Villa Angela
- Luxury Villa Mirador Sicily With Swimming Pool For Exclusive Use
- Solemar Sicilia - La Casa Di Zia Daire
- Mari e Sciuri Holiday Home
- Elipa Daire
- Casa Vacanza San Nicola L'Arena
- Casa Vacanze Soleado House Trabia Pa, Sicily
- Villa Picciurro
- Dimora Hermosa Altavilla Milicia Palermo
- Trabia Casa Bianca B Daire
- Doppia Villa Indipendente/Clara
- Villa A Due Passi Dal Mare
Villa Ibiscus
1 Via Grotta Mazzamuto Salita Padre Gioacchino La Lumia, Mandra Capreria, İtalya
Yüzme havuzunu sunan Villa Ibiscus Coop'den 15 dakikalık bir sürüş uzaklığındadır. Bu 3 yatak odalı konaklama tesisinde tam donanımlı mutfak ve 2 banyo odası mevcuttur.
Picahouse Luxury Home
Contrada Ponte Di Chiavetta, 672, Mandra Capreria, İtalya
Deniz manzarasına bakan Picahouse Luxury Home ile Spiaggia Pietra Piatta arasında 10 dakikalık sürüş mesafesi vardır. Bu 1 yatak odalı villa tam donanımlı mutfağın ve 1 banyo odasına sahiptir.