Σικελία >
Tremestieri Etneo
Tremestieri Etneo ξενοδοχεία και ενοικιαζόμενα διαμερίσματα, όλα τα καταλύματα σε Tremestieri Etneo
Ottomood B&B And Apartments
Via Ten. A. Malerba 5, Tremestieri Etneo, Ιταλία
Το Ottomood B&B And Apartments Tremestieri Etneo διαθέτει βεράντα στον ήλιο, ηλιόλουστη βεράντα και εξωτερική πισίνα, ενώ Chiesa Madre Parrocchiale di Sant'Antonio di Padova είναι σε απόσταση περίπου…
B&B Le Antiche Cisterne
Via Salvatore Quasimodo 14, Tremestieri Etneo, Ιταλία
Το B&B Le Antiche Cisterne Tremestieri Etneo 4 αστέρων διαθέτει εστιατόριο και βρίσκεται περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από εμπορικούς χώρους όπως Εμπορικό ΚέΝτρο Zagare. Το bed and breakfast διαθέτει…
B&B Etna Country
Via Etnea 396, Tremestieri Etneo, Ιταλία
Το B&B Etna Country Tremestieri Etneo 3 αστέρων απέχει περίπου 4 χλμ. από έναν φυσικό παράδεισο, όπως Le Stanze in Fiore, και διαθέτει κουρείο. Οι πελάτες αυτού του bed and breakfast μπορούν να…
Oasi Puntese Ξενοδοχείο
Via Mario Fama 12, Tremestieri Etneo, Ιταλία
Το Oasi Puntese Ξενοδοχείο Tremestieri Etneo παρέχει επίσης στους πελάτες Wi-Fi, που διατίθεται στους κοινόχρηστους χώρους.
Προτεινόμενα ξενοδοχεία σε Tremestieri Etneo
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
Villa Del Parco Paterno Del Toscano
Via Gabriele D'Annunzio, 18, Tremestieri Etneo, Ιταλία
Η Villa Del Parco Paterno Del Toscano Tremestieri Etneo είναι κοντά στα τουριστικά σημεία, όπως το Κάστρο της Άτσι, που βρίσκεται σε απόσταση 7 χλμ.
Elegante Villa Con Giardino Tra Catania Ed Etna
6 Via Francesco Barcellona, Tremestieri Etneo, Ιταλία
Η Elegante Villa Con Giardino Tra Catania Ed Etna Tremestieri Etneo με 4 υπνοδωμάτια είναι κοντά στα τουριστικά σημεία, όπως η Piazza Universita, που βρίσκεται σε απόσταση 7 χλμ. Οι επισκέπτες…