Σικελία >
Capri Leone
Capri Leone ξενοδοχεία και ενοικιαζόμενα διαμερίσματα, όλα τα καταλύματα σε Capri Leone
Borgo D'Orlando Ξενοδοχείο
Contrada Camma, Capri Leone, Ιταλία
Το Borgo D'Orlando Ξενοδοχείο Capri Leone 4 αστέρων διαθέτει επίσης χώρος στάθμευσης. Θερμά Λουτρά Terme di Bagnoli και Monte della Madonna απέχουν αντίστοιχα 15 και 7 χλμ.
Ξενοδοχεία 3 αστέρων σε Capri Leone
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
Antica Filanda Ξενοδοχείο
Contrada Raviola Snc, Capri Leone, Ιταλία
Το κομψό Antica Filanda Ξενοδοχείο Capri Leone βρίσκεται σε εκλεκτή τοποθεσία, 2 χλμ. από χώρους λατρείας, όπως Chiesa di San Costantino, και προσφέρει στους πελάτες αποθήκευση αποσκευών. Αυτό το…
La Via Del Carretto B&B
Via Risorgimento 28, Capri Leone, Ιταλία
Chiesa di San Costantino απέχει σχεδόν 20 λεπτά με τα πόδια από το La Via Del Carretto B&B Capri Leone 3 αστέρων, που διαθέτει χώρο για ηλιοθεραπεία και κοινόχρηστο lounge.
Προτεινόμενα ξενοδοχεία σε Capri Leone
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
- Gli Zii Di Sicilia - Casa Vacanze
- Sicilia Bedda House Διαμέρισμα
- "Domus Leone" - Nel Borgo Di Capri Leone Διαμέρισμα
- Mansarda In Centro Διαμέρισμα
- La Casuzza Di Sara Βίλα
- Nazionale Apartment
- "Domus Leone" - Nel Borgo Di Capri Leone Διαμέρισμα
- Agricontura ξενώνας
- "Domus Leone" - Nel Borgo Di Capri Leone Διαμέρισμα
Villa Tecla
Contrada Santa Tecla Strada Provinciale 157, Capri Leone, Ιταλία
Η Villa Tecla Capri Leone προσφέρει πισίνα, καθώς και τζακούζι για χαλάρωση μετά από μια κουραστική μέρα.
La Casa Sicula Διαμέρισμα
Via Europa, 58, Capri Leone, Ιταλία
Το La Casa Sicula Διαμέρισμα Capri Leone με 3 υπνοδωμάτια βρίσκεται σε άνετη τοποθεσία με θέα στο βουνό. Tempio di Ercole απέχει σχεδόν 4 χλμ. από το διαμέρισμα 140 τ.μ.